Firma

VHCT – lider w branży betonu architektonicznego – najważniejsze informacje o nas:

  • pierwszy producent płyt z betonu architektonicznego w Polsce

  • nowoczesna produkcja zewnętrznych i wewnętrznych płyt z betonu architektonicznego

  • oryginalna kolekcja płyt z betonu architektonicznego obejmująca ponad 30 wzorów

  • dajemy 30 lat gwarancji na beton architektoniczny

  • 100% gwarancji na jakość płyt betonowych

  • własna linia chemii budowlanej : impregnaty, grunty i kleje do beton

  • produkty z certyfikatami jakości CE i PZH

  • profesjonalne doradztwo dla wszystkich Klientów

  • błyskawiczna realizacja zamówień w max 3 dni

VHCT to pierwszy producent betonu architektonicznego w Polsce. Nasze doświadczenie i kreatywność pozwoliły na stworzenie marki na europejskim poziomie. Najwyższe parametry techniczne i walory estetyczne to pasja, którą realizujemy w produkcji betonu architektonicznego. Zespół VHCT już od ponad 23 lat wykorzystuje swoją wiedzę, pasję i doświadczenie, by tworzyć unikalną technologię wykorzystywaną w produkcji płyt z betonu architektonicznego.

Oryginalna kolekcja płyt z betonu architektonicznego wpisująca się w trendy

W 2016 roku poszerzyliśmy ofertę o ponad 32 wzory płyt i paneli z betonu architektonicznego. Dzięki temu staliśmy się niekwestionowanym liderem wśród producentów betonu architektonicznego nie tylko w Polsce, ale również w Europie. VHCT to kwintesencja minimalizmu, współczesnego design`u oraz efektownej aranżacji na najwyższym poziomie. Oryginalne wzornictwo pozwala na uniwersalne zastosowania produktów VHCT. Kolekcja płyt 2D oraz 3D perfekcyjnie spełnia się w industrialnych loftach, biurach, budynkach użyteczności publicznej a także w domowym zaciszu. Panele i płyty betonowe VHCT to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnego wykonania.

Jako świadomy producent płyt z betonu architektonicznego tworzymy produkty wyłącznie z surowców naturalnych. Nasze ekologiczne metody produkcji paneli z betonu architektonicznego zostały potwierdzone certyfikatami jakości CE i PZH. Sklep VHCT w swoim asortymencie posiada również donice betonowe, które perfekcyjnie ozdobią każde wnętrze, ogród i taras. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć własną linię chemii budowlanej do betonu architektonicznego.

 

ZOBACZ GALERIĘ REALIZACJI

 


VHCT VHCT VHCT