Płyty z betonu architektonicznego a aranżacja garażu

Nowoczesne aranżacje tak bardzo wkradły się w nasze życie, że pragniemy, aby wszystkie wnętrza naszego domu wyglądały oryginalnie i zgodne z najnowszymi trendami. Nie tylko projektujemy design salonu, łazienki, kuchni czy tarasu, ale dużo uwagi poświęcamy także garażowi, który jest nieodłącznym elementem domku jednorodzinnego czy w zabudowie szeregowej. Coraz częściej nie jest to tylko miejsce, w którym jedynie trzymamy samochód, ale pełni też inne role, między innymi mini pracowni. Chcemy, aby wyróżniał się on od całości nieruchomości, dlatego próbujemy nadać mu nietuzinkowego, wyrazistego i indywidualnego charakteru zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Co zrobić, aby uzyskać założony cel i być zadowolonym z efektu końcowego? Jeśli chcemy, aby garaż nabrał własnego stylu, warto zastosować betonowe płyty architektoniczne, które zdecydowanie pozwolą nam na ciekawą, nietuzinkową i wyróżniającą się aranżację. Bardzo często korzystają z nich projektanci wnętrz, ponieważ panele posiadają szerokie możliwości zastosowania i mają bardzo dużo zalet.


Skorzystaj z nowoczesnego elementu wykończeniowego

Płyta z betonu architektonicznego możne zostać użyta zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. W obu przypadkach sprawdzi się idealnie i pozwoli pomieszczeniom, jak i elewacji budynku nadać wyrazistego wyglądu, który na pewno nas zadowoli. Ze względu na to, że betonowe płyty są niezwykle trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne takie, jak mróz, wiatr, deszcz, śnieg czy promienie UV, możemy cieszyć się ich wieloletnią eksploatacją. Dodatkowo produkty wykonywane są wyłącznie z naturalnych surowców, które przyjazne są dla alergików i zwierząt. Firma VHCT posiada najwyższej jakości płyty, które z powodzeniem wykorzystywane są przez projektantów do nowoczesnych elementów wykończeniowych.

 

Wyróżnij swój garaż, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom

Płyty z betonu architektonicznego można użyć do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji garażu na wiele sposobów. Najpopularniejsze jest umieszczenie paneli na zewnątrz obiektu na ścianie wjazdowej do garażu. Firma VHCT, jako jedyna posiada szeroki wybór wzorów i kolorów. Do dyspozycji Klientów jest ponad trzydzieści modeli, które doskonale wpiszą się w aranżację nieruchomości. Jeśli chodzi o zastosowanie betonowych paneli w wewnątrz budynku, to proponujemy umieścić je na górnej części dwóch sąsiadujących obok siebie ścianach. Takie zastosowanie płyt z pewnością nada garażowi ciekawego i eleganckiego designu. Najczęściej wybierane są trójwymiarowe płyty z betonu architektonicznego, które jeszcze bardziej podkreślają nowoczesność i design aranżacji. Długoletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowana kadra pozwala nam sprostać wymaganiom każdego Klienta. Posiadamy najbogatszą ofertę płyt z betonów architektonicznych i świadczymy usługi w oparciu o najwyższą jakość obsługi.

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3