Planujesz remont? Postaw na nowoczesne rozwiązania!

Remont domu to czas na zmiany i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań. Jeśli nie masz pomysłu na aranżacje swoich wnętrz spieszymy z pomocą i podrzucamy garść inspiracji na urządzenie pokoju, kuchni czy łazienki z użyciem dekoracyjnych paneli 3D z betonu architektonicznego. Nasze propozycje to połączenie szyku, elegancji i prostoty. Zdecydowanie wpisują się w najnowsze trendy. Mamy nadzieję, że pokochasz je tak jak my!

Serce Twojego mieszkania. Na co zwrócić uwagę przy remoncie salonu?

Pomieszczeniem w naszym domu, w którym przebywamy najczęściej, jest oczywiście salon. Przyjmuje się w nim gości i spędza wieczory. Warto urządzić go w minimalistycznym stylu, dzięki temu nigdy nie odczujemy, że jest zagracony, nawet po wielkiej domówce. Jeśli nie przekonują Cię jednak takie surowe wykończenia, które są ostatnio w trendach, to nic straconego! Kluczem do przytulnego wnętrza są po prostu kolorowe i puchate dodatki, jak podsuszki, obrazy, lampy i kwiaty. Naszą propozycją na dekorację salonu są betonowe panele 3D i 2D. Dzięki nim Twój salon nabierze charakteru. Jest to dobry wybór, niezależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, ponieważ nasza firma oferuje aż 30 wzorów tego protuku w dziesięciu odcieniach. Od bardzo ekstrawaganckich i rzucających się w oczy, po delikatne i łagodne. Dzięki temu każdy znajdzie coś w swoim stylu. Beton architektoniczny w salonie (https://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-w-salonie-to-sposob-na-nowoczesna-elegancje) to najlepszy wybór – łatwy w montażu, efektowny i jednocześnie bardzo uniwersalny!

Oryginalne wnętrza w całym mieszkaniu. Sprawdź naszą galerię!

Oprócz salonu możesz także ozdobić betonowymi panelami każde inne pomieszczenie w Twoim domu, które chcesz wyremontować. W łazience niech będzie to sufit, a w kuchni ściana od strony stołu. Beton jest także świetnym urozmaiceniem korytarza – optycznie go wydłuża i sprawia, że wpasuje się w elegancki styl całego mieszkania. Jeśli chcesz urozmaicić naszymi płytami całe mieszkanie wybierz dwa lub trzy pasujące wizualnie do siebie wzory, jak KRYSZTAŁ PB 05 i ORIGAMI PB 06 albo PB 15 oraz PB16. Dzięki takim połączeniom unikniesz wrażenia bałaganu, a poszczególne pomieszczenia będą ze sobą współgrać. W salonie i sypialni postaw na większe wzory, a w kuchni oraz łazience na mniejsze odpowiedniki. Możesz także mieszać ze sobą palety, aby na jednej ścianę powstała ciekawa mozaika. Sprawdź naszą galerię zdjęć z wykonanymi projektami i zobacz, jak to wygląda w praktyce. Mamy nadzieję, że dzięki temu zdecydujesz się podjąć z nami współpracę, a Twoje mieszkanie nabierze elegancji i szyku.

Image 0 Image 1 Image 2