VHCT – lider w branży betonu architektonicznego – najważniejsze informacje o nas:

  • pierwszy producent płyt z betonu architektonicznego w Polsce
  • nowoczesna produkcja zewnętrznych i wewnętrznych płyt z betonu architektonicznego
  • oryginalna kolekcja płyt z betonu architektonicznego obejmująca ponad 60 wzorów
  • dajemy 30 lat gwarancji na beton architektoniczny
  • 100% gwarancji na jakość płyt betonowych
  • własna linia chemii budowlanej : impregnaty, grunty i kleje do beton
  • produkty z certyfikatami jakości CE i PZH
  • profesjonalne doradztwo dla wszystkich Klientów
  • błyskawiczna realizacja zamówień w max 3 dni

VHCT to pierwszy producent betonu architektonicznego w Polsce. Nasze doświadczenie i kreatywność pozwoliły na stworzenie marki na europejskim poziomie. Najwyższe parametry techniczne i walory estetyczne to pasja, którą realizujemy w produkcji betonu architektonicznego. Zespół VHCT już od ponad 27 lat wykorzystuje swoją wiedzę, pasję i doświadczenie, by tworzyć unikalną technologię wykorzystywaną w produkcji płyt z betonu architektonicznego.

Oryginalna kolekcja płyt z betonu architektonicznego wpisująca się w trendy

W ofercie VHCT znajduje się ponad 65 wzorów płyt i paneli z betonu architektonicznego. Dzięki temu staliśmy się niekwestionowanym liderem wśród producentów betonu architektonicznego nie tylko w Polsce, ale również w Europie. VHCT to kwintesencja minimalizmu, współczesnego design’u oraz efektownej aranżacji na najwyższym poziomie. Oryginalne wzornictwo pozwala na uniwersalne zastosowania produktów VHCT. Kolekcja płyt 2D oraz 3D perfekcyjnie spełnia się w industrialnych loftach, biurach, budynkach użyteczności publicznej a także w domowym zaciszu. Panele i płyty betonowe VHCT to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnego wykonania.

Jako świadomy producent płyt z betonu architektonicznego tworzymy produkty wyłącznie z surowców naturalnych. Nasze ekologiczne metody produkcji paneli z betonu architektonicznego zostały potwierdzone certyfikatami jakości CE i PZH. Sklep VHCT w swoim asortymencie posiada również donice betonowe, które perfekcyjnie ozdobią każde wnętrze, ogród i taras. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć własną linię chemii budowlanej do betonu architektonicznego.

Na przestrzeni kilkunastu lat staliśmy się liderem w dziedzinie produkcji betonu architektonicznego. Nasza marka kojarzona jest z nowoczesnością, dobrym designem, ale przede wszystkim VHCT to marka godna zaufania, o czym świadczą liczne inwestycje, w którym mogliśmy brać udział.

ZOBACZ GALERIĘ REALIZACJI