Płytki jodełka

Urządzenie własnych czterech ścian to niezwykle trudne zadanie. Zwłaszcza, że współczesny rynek oferuje naprawdę wiele rozwiązań stylistycznych, a jednym z nich są wyjątkowe płytki jodełka. W tej kategorii przedstawiamy rozbudowaną kolekcję na płytki na ścianę w jodełkę. Ten klasyczny wzór przeżywa dziś prawdziwy renesans popularności. W firmie VHCT odpowiadamy na rosnące zainteresowanie tego typu wykończeniem ściennym. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje na francuskie płytki w jodełkę spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów. Zobacz wcześniej utworzone przykłady zastosowania, które diametralnie odmienią każde wnętrze!

Jodełka nie tylko na podłodze, ale także na ścianie. Poznaj najpopularniejszy trend stylistyczny ostatnich lat

Wzór w jodełkę to ponadczasowe rozwiązanie stylistyczne, które prawdziwym przebojem wkradło się do polskich mieszkań już kilkanaście lat temu. Każdy przecież pamięta charakterystyczny układ paneli podłogowych. Nikogo więc nie może dziwić fakt, że z upływem czasu jodełka przeniosła się również na ściany. To mocno uniwersalny trend, ponieważ najwyższej klasy płytki jodełka – jakie proponuje nasza firma VHCT – z powodzeniem zamontujesz nie tylko w przedpokoju, ale także w łazience, kuchni czy chociażby w pokoju dziennym, będącym prawdziwym oczkiem w głowie dla każdej osoby wyspecjalizowanej w projektowaniu wnętrz. Mimo, iż płytki w jodełkę na ścianę są klasycznym wyborem, nadajemy im nowoczesnego charakteru. Dzięki takiemu czynnikowi będą one niezwykle popularnym materiałem dla wszystkich mieszkań, niezależnie od zastosowanego w nim stylu wykończenia. Spójrz tylko na nasze przykładowe realizacje z płytkami jodełka.

Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie. Oferujemy doskonałe pod każdym względem płytki na jodełkę

W trosce o maksymalne zadowolenie naszych Klientów zadbaliśmy o to, aby asortyment na płytki w jodełkę charakteryzował się pierwszorzędną jakością oraz konkurencyjnością stojącą na bardzo wysokim poziomie. Świetnie rozumiemy, że w przypadku tego typu wykończenia na ścianę, wielu naszych potencjalnych partnerów biznesowych zwróci uwagę na koszty. Tylko u nas płytki ścienne jodełka definiuje atrakcyjna cena. Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających Klientach, nasi specjaliści starannie wyselekcjonowali uniwersalne materiały, które zdadzą egzamin w praktycznie każdym wnętrzu. Wieloletnie doświadczenie podpowiada nam, że francuska jodełka płytki to wybór najciekawszy pod względem różnorodnych, oryginalnych kombinacji. Przekonaj się o jej zaletach na własnej skórze. Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy, które płytki jodełka będą najlepiej komponowały się z Twoją wizją wystroju wnętrza domu lub mieszkania.