Beton architektoniczny Gliwice

INFORMACJA +48 781 70 70 74

Chcesz zmienić coś w swoim mieszkaniu albo biurze, ale nie masz pomysłu na remont? Firma VHCT przedstawia beton architektoniczny! To dzięki niemu możesz przekształcić zwykłe pomieszczenie w nowoczesne, luksusowe wnętrze. Poznaj naszą ofertę na beton architektoniczny i zakochaj się w geometrycznych formach oraz designerskich rozwiązaniach. Nasi eksperci przecierali szlaki na polskim rynku, jesteśmy bowiem pierwszym producentem płyt betonowych w kraju. Wszystko po to, by podarować Klientom najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach, które możesz poznać u naszego dystrybutora w Gliwicach. Różnorodność oferowanych przez nas wzorów sprawia, że beton architektoniczny można dopasować do swoich życzeń i oczekiwań. W prosty sposób zyskujesz więc indywidualny projekt i pewność, że drugiego takiego nie ma nikt. Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam oferować Ci beton architektoniczny spełniający europejskie standardy. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i pragniemy, byś był ich częścią. Zgłoś się do naszych doradców z miasta Gliwice i dopasuj beton architektoniczny do swoich potrzeb.

Beton architektoniczny płyty / panele 3d

Beton architektoniczny płyty / panele 3d

Kolekcja płyt z betonu architektonicznego w przestrzennych wzorach. Jedyna taka kolekcja płyt 3D w betonie architektonicznym do zastosowań w każdej przestrzeni.

Beton architektoniczny płyty / panele 2d

Beton architektoniczny płyty / panele 2d

Płyty z betonu architektonicznego o różnych wymiarach oraz grubościach.

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe

Salon

Salon

Bloczki ogrodzeniowe

Bloczki ogrodzeniowe

Elewacja

Elewacja

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

System montażu

System montażu

Płyty z betonu architektonicznego

Płyty z betonu architektonicznego

Chemia budowlana

Chemia budowlana

Specjalistyczna chemia budowlana dedykowana dla płyt z betonu architektonicznego VHCT 2D / 3D. Pełny zakres chemii wspierających cały proces montażu paneli VHCT.

Donice

Donice

Donice z betonu architektonicznego z systemem wkładów nawadniających.

Galeria

Galeria

 

Wybierz z nami swój beton architektoniczny. Nasi przedstawiciele z Gliwic czekają na Twój telefon!

Przedstawiamy doskonałe rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu, czyli beton architektoniczny. Z nim łatwo możesz odmienić wizerunek swojego biura, mieszkania czy nawet ogrodu. Oprócz ozdabiania elewacji i ścian wewnętrznych, beton architektoniczny od VHCT da się wykorzystać również do wytyczania ścieżek ogrodowych, a także jako płyty tarasowe. Proponujemy beton architektoniczny w wersji 2D i 3D oraz zupełnie gładkie modele. Z powodzeniem dostosujesz je do swoich upodobań. Uwielbiamy spełniać Twoje marzenia, dlatego proponujemy Ci ponad 32 motywy, dzięki którym beton architektoniczny stanie się wizytówką Twojego domu lub firmy. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy jedynie naturalne surowce, co potwierdzają otrzymane certyfikaty CE i PZH. Trzymamy się najwyższych standardów i ciągle doskonalimy technologię wyrobu, dlatego nasz beton architektoniczny posiada idealne parametry techniczne. Masz zatem pewność, że taka ozdoba na ścianie domu w Gliwicach czy mieszkania w wielkim mieście przetrwa długi czas. A może jesteś właścicielem biur rozsianych po kraju, a jedną z Twoich lokalizacji są właśnie Gliwice? Odezwij się do naszych przedstawicieli z tego miasta. Oni z chęcią doradzą Ci ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł wykorzystać beton architektoniczny w siedzibie firmy. Możemy pochwalić się również autorską linią chemii budowlanej. Kleje, impregnaty i grunty sprawią, że beton architektoniczny długo będzie cieszył Cię trwałością i pięknym wyglądem. Chcesz, żeby Twoja firma była rozpoznawalna wśród Klientów? Postaw na nowoczesny wystrój biura, czyli na beton architektoniczny! Oryginale panele 3D przykuwają wzrok odwiedzających i robią ogromne wrażenie, a zwykłe pokoje czy korytarze zamieniają się w luksusowe wnętrze. Twoja satysfakcja jest dla nas niezwykle ważna, dlatego produkujemy beton architektoniczny dopracowany w każdym detalu. Podążając za słusznym trendem ochrony środowiska, zadbaliśmy też o dobór materiałów. Nasz beton architektoniczny jest tworzony jedynie z naturalnych surowców, pozyskiwanych z poszanowaniem natury. Proponujemy płyty betonowe do wnętrz i na elewacje, które doskonale znoszą zmienne warunki atmosferyczne czy ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Beton architektoniczny jest więc wymarzona dekoracją dla prywatnego mieszkania i biurowca w centrum miasta. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami, którzy znajdują się między innymi na terenie miasta Gliwice. Zadzwoń lub napisz, a eksperci z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.