Beton architektoniczny

Beton architektoniczny to wyjątkowy materiał, który nada niebanalności każdej aranżacji. Niegdyś beton kojarzy tylko z tworzeniem konstrukcji obecnie wiedzie prym w nowoczesnym designie. W ofercie VHCT z Wrocławia znajdą Państwo beton architektoniczny idealny do każdej przestrzeni, nasze produkty sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Beton architektoniczny na ścianę od VHCT ze względu na swoją efektowność idealnie wpisuje się w trendy aranżacyjne. Współpraca z doświadczonymi architektami pozwoliła nam stworzyć oryginalną kolekcję ponad 30 wzorów płyt i paneli 3D i 2D. Dodatkowo oferowane rozwiązania występują w 10 kolorach! U nas znajdą Państwo biały beton architektoniczny, jak i wiele efektownych odcieni szarości. W naszym asortymencie nie zabrakło też atrakcyjnych donic z betonu architektonicznego idealnych na taras lub do ogrodu.

Beton architektoniczny płyty / panele 3d

Beton architektoniczny płyty / panele 3d

Kolekcja płyt z betonu architektonicznego w przestrzennych wzorach. Jedyna taka kolekcja płyt 3D w betonie architektonicznym do zastosowań w każdej przestrzeni.

Beton architektoniczny płyty / panele 2d

Beton architektoniczny płyty / panele 2d

Płyty z betonu architektonicznego o różnych wymiarach oraz grubościach.

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe

Salon

Salon

Bloczki ogrodzeniowe

Bloczki ogrodzeniowe

Elewacja

Elewacja

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

System montażu

System montażu

Płyty z betonu architektonicznego

Płyty z betonu architektonicznego

Chemia budowlana

Chemia budowlana

Specjalistyczna chemia budowlana dedykowana dla płyt z betonu architektonicznego VHCT 2D / 3D. Pełny zakres chemii wspierających cały proces montażu paneli VHCT.

Donice

Donice

Donice z betonu architektonicznego z systemem wkładów nawadniających.

Galeria

Galeria

Postaw na surowe piękno betonu architektonicznego i stwórz wymarzony projekt!

Dekoracyjna płyta betonowa pozwoli stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe aranżacje, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Tworzymy nowoczesny beton architektoniczny wyróżniający się najwyższymi parametrami technicznymi przy zachowaniu walorów estetycznych. W VHCT korzystna cena idzie w parze z gwarancją jakości! Nasz beton architektoniczny posiada 30 lat gwarancji! A cennik za m2 i m3 betonu architektonicznego z pewnością miło Państwa zaskoczy. Oferta VHCT została stworzona, by zapewnić elastyczność aranżowania, gdyż oferujemy betony architektoniczne w wymiarach 120x60, a także rozmiar 60x60. Zapewniamy, że efektowna ściana z betonu architektonicznego doda "smaku" każdemu wnętrzu! Służymy swoją pomocą przy doborze rozwiązań szytych na miarę Państwa potrzeb.